Тест душі

Пройди тест та дізнайся чи потрібен тобі Бог

 
 
 

Пропонуємо Вам самостійно оцінити себе по кільком з десяти Божих заповідей, щоб зрозуміти яке Ваше становище перед святим Богом і що очікує на Вас у вічності.


Для цього потрібно пройти анонімний тест, щиро відповівши на кілька питань:
РОЗПОЧАТИ ТЕСТ
1
Чи порушували Ви коли-небуть волю своїх батьків?
ТАК

НІ

2
Чи говорили Ви коли – небудь неправду?
ТАК

НІ

3
Чи брали Ви коли – небудь те, що Вам не належало, тобто, крали?
ТАК

НІ

4
Чи заздрили Ви іншим людям?
ТАК

НІ

5
Чи мали Ви дошлюбні, або позашлюбні статеві стосунки?
ТАК

НІ

6
Чи робили Ви аборт – умисне вбивство немовляти?
Або чи ставилися до будь-якої людини з ненавистю чи гнівом, що є людиновбивством в серці?
ТАК

НІ
Ми запропонували Вам всього 6 із 10 Божих заповідей, з яких Ви порушили:

Порушення хоча б однієї заповіді є порушенням Божого Закону, це означає що через скоєне Ви вже “відкрили двері” прокляттю у своє життя, яке буде його руйнувати, а в судний день, ставши перед святим та праведним Богом, будете визнані винними в своїх гріхах. Тому що “Заплата за гріх смерть”, Римлянам 6:23.
Але Бог любить Вас та не бажає, щоб прокляття нищило Ваше життя і Ви мучилися в пеклі. Тому Син Божий Ісус взяв на Себе покарання за Ваші гріхи. Христос втілився через діву Марію та став людиною, щоб прийняти муки і смерть замість нас, і таким чином, звільнити нас від покарання за гріх. У Божому Слові, Біблії, написано: “Бо так Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Єдинородного, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне”, Івана 3:16. Покарання та гнів, які заслуговуєте Ви, за свої гріховні справи, Ісус взяв на Себе. Потім третього дня воскрес, перемігши смерть.
Щоб отримати прощення та спасіння, людина повинна повірити в Господа Ісуса, покаятись і слідувати за Богом виконуючи Його волю, яка описана в книзі Біблія.
“Отож, відкинувши часи незнання, Бог нині наказує усім людям повсюди покаятися! Бо Він призначив день, котрого буде справедливо судити всю землю”, Дії Святих Апостолів 17:30-31.

ЯК ОТРИМАТИ СПАСІННЯ

X
Коли ж кажемо, що не маєм гріха, то себе обманюємо, і немає в нас правди! Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої. А як кажемо, що ми не згрішили, то чинимо з Нього неправдомовця, і слави Його нема в нас!

1 Івана 1:8-10
Відповівши на всі питання негативно, Ви стверджуєте свою безвинність в порушені заповідей Божих, хоча чудово усвідомлюєте що це не так. Таке відстоювання неправди є найбільшим злом перед Богом, адже людина зло називає добром.

Ми радимо Вам бути щирими з собою і оцінювати себе справедливо тому що від Вашої оцінки буде залежати Ваше бажання примиритися з Богом, без Якого не можливе щасливе життя і благословенна вічність.